Vijver en aquarium speciaalzaak
Vijver
We hebben hier onze eigen filtersystemen ontwikkeld en deze staan als showmodel te draaien in de winkel. Het Spierings Combi Bed filter is er in 4 verschillende maten. De SCB 15 (tot 15.000L) koi vijver, de SCB 25 (tot 25.000L) koi vijver, de SCB 35 (tot 35.000L) Koi vijver en die nieuwste is de SCB 50 (tot wel 50m3) koi vijver.
Aquarium
In het pand is een geïsoleerde ruimte gebouwd waarin we een tropisch klimaat hebben ontwikkeld waar onze tropische zoet- en zeewater vissen verblijven in ruim 160 aquaria. Daarnaast staan er nog verschillende showaquaria in de winkel waar u inspiratie uit op kunt doen.
Openingstijden Winkel
Maandag: 13.00 tot 17.30
Dinsdag: 09.00 tot 17.30
Woensdag: 09.00 tot 17.30
Donderdag: 09.00 tot 20.00
Van 1 Oktober tot 1 April zijn wij om 17:30 gesloten
Vrijdag: 09.00 tot 17.30
Zaterdag: 09.00 tot 17.00
Onze kwekerij is definitief gesloten.
Deze vissen vind u in onze winkel aan de Parallelweg 7B te Oss
sera fishtamin 100ml
De extra vitamines voor meer vitaliteit
sera Fishtamin is het aanvullende voedingsmiddel uit een omzichtig vervaardigd, geëmulgeerd multivitamineconcentraat voor alle vissen in zoet- en zeewater.
Het vult de voeding effectief en zeker aan met alle noodzakelijke vitamines. Gewoon op het voeder druppelen of in het water doen, dan vult het eventuele tekorten aan en voorkomt deficiëntieverschijnselen. Het weerstandsvermogen, de gezondheid en vitaliteit van de vissen worden bevorderd.
Bijzonder nuttig is het gebruik tijdens stresssituaties, in geval van ziekte, voor jonge dieren en ter ondersteuning bij het kweken.
Ontvanger :
* Verplichte velden
of Annuleer
De extra vitamines voor meer vitaliteit
sera Fishtamin is het aanvullende voedingsmiddel uit een omzichtig vervaardigd, geëmulgeerd multivitamineconcentraat voor alle vissen in zoet- en zeewater.
Het vult de voeding effectief en zeker aan met alle noodzakelijke vitamines. Gewoon op het voeder druppelen of in het water doen, dan vult het eventuele tekorten aan en voorkomt deficiëntieverschijnselen. Het weerstandsvermogen, de gezondheid en vitaliteit van de vissen worden bevorderd.
Bijzonder nuttig is het gebruik tijdens stresssituaties, in geval van ziekte, voor jonge dieren en ter ondersteuning bij het kweken.
2 Item Items
Waarschuwing: Laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
- Alles voor uw vijver & aquarium
- Gratis verzending vanaf €50,-
- Vóór 12 uur besteld = morgen in huis
- Uw hobby is onze passie
Voederadvies
Voor gebruik schudden!
Als regelmatige, aanvullende voeding wekelijks 2 – 3 druppels (bij een middelgroot aquarium met een normaal bestand) op het voeder druppelen, kort in laten trekken en daarna direct voederen.
Ter versterking in stresssituaties (b.v. overzetten, verzorgingsmaatregelen, territoriumgevechten, temperatuurschommelingen) evenals ter ondersteuning in geval van ziekte dagelijks 2 – 3 druppels op het voeder doen. Bij niet meer etende vissen 6 – 7 druppels per 50 l aquariumwater toevoegen. Aanwijzing: Omdat vitamines gevoelig zijn voor licht, moet het direct toedienen van sera Fishtaminin het aquariumwater pas ’s avonds na het uitschakelen van de verlichting worden gedaan.
Voor de vitaminisering van vriesvoeder: Na het ontdooien per portie (ca.1 eetlepel) 2 – 3 druppels sera Fishtamin toevoegen, kort in laten trekken en daarna direct voederen.
Voor de vitaminisering van artemia-naupli: om de 2 dagen 30 – 60 minuten voor het voederen 5 druppels per 100 ml zout water bij de naupli in het kweekbakje doen.
Voor en tot 10 dagen na het starten met kweekvoeder: om de 2 dagen 4 – 6 druppels op het voeder druppelen, kort in laten werken en dan direct voederen.
Voor het kweken van jonge vissen: om de 2 dagen afhankelijk van de hoeveelheid visbroed en het voeder 1 – 5 druppels op sera Micron, sera Vipan Baby of sera Vipagran Baby doen. Kort omroeren en het natte voeder in de kweekbak doen.
oo verkrijgbaar in 15ml
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.